Hronov na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Hronov
Domů - Portál HronovKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Hronova, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Tipy na výlet > Sport > Sporty a zážitky > Jízda na koních > Jízdárna Litoboř

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Jízdárna Litoboř

Fotogalerie:
Jízdárna Litoboř
Jízdárna Litoboř
Jízdárna Litoboř
Jízdárna Litoboř
Jízdárna Litoboř
Jízdárna Litoboř
Jízdárna Litoboř
Nataša a Karol
Jízdárna Litoboř
Jízdárna Litoboř
Jízdárna Litoboř
Na vyjížďce
Jízdárna Litoboř
Jízdárna Litoboř

Náhled webové stránky:
Náhled stránky: Jízdárna Litoboř

Schránka:
Přidej do schránky.

Donarova samota působí ve vesničce Litoboř jako Jízdárna Litoboř. Povídá se, že když tu kdysi procházel Jan Žižka tak se mu vesnička zalíbila, že mu ji bylo líto bořit (odtud Litoboř). Malébné Ratibořice, které jsou známé především dílem Babička od Boženy Němcové, jsou od nás vzdálené 3km. Po celý rok jsou předmětem zájmu mnoha věkových skupin - škol, rodin s dětmi, ale i seniorů. My Vám můžeme nabídnout okruhy Babiččiným údolím na koních, ale i v kočáře a pokud si budete chtít užít více romantiky, tak Vám připravíme opékaní na ohni u řeky kam si nejdřív na koních dojedeme a odjíždět budeme v kočáře. Nabízíme spoustu akcí a služeb a záleží jen na Vás s jakým nápadem příjdete: puťák? , plavení s koňmi? skioring (nebo na snowboardu)?

Vedle tohoto je naší hlavní pracovní náplní hiporehabilitace, kterou úspěšně provozujeme a máme čím dál větší klientelu. Ježdění probíhá na klidných koních a zapojuje se i náš poník.

Kromě již zmíněné hipoterapie si zde můžete vybrat z mnoha dalších služeb, jako je např. výuka jízdy na koni pro začátečníky i pokročilé (pod vedením zkušené cvičitelky s více než dvacetiletou praxí) a vyjížďky do terénu (ti, kdo vydrží v sedle alespoň dvě hodiny, mohou dojet na koni do nedalekého Babiččina údolí, které je zejména v létě atraktivním cílem mnoha rodin s dětmi). Pro ty, kdo se přece jenom neodváží vysednout na koňský hřbet, se zde nabízí možnost výletu v kočáře, do kterého se vejde celá rodina. Pokud se vám jízda na koni zalíbí a chtěli byste proniknout hlouběji do jejích tajů, můžete využít permanentky na 10 hodin, při jejímž zakoupení získáte 20% slevu. Ani majitelé vlastního koně nezůstanou zkrátka - pro ně JK Donarova samota nabízí ustájení a výcvik koní, a to nejenom dlouhodobě, ale je možné zde se svým koníkem strávit pouze několikadenní dovolenou. Pro děti se tu pořádají prázdninové tábory s výukou jízdy na koni a pro ty, kdo to mají do Litoboře daleko, nabízíme možnost ubytování.

Celoroční provoz Vám nabízí jednak vyjížďky na koni v každou sezónu (v zimě i skioring), ale i spoustu atraktivního sportovního vyžití (hipostezky, cyklostezky, rybaření...)

Pokud máte zájem ověřit si známé rčení, že „nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu“, není nic jednoduššího, než objednat si telefonicky hodinu (minimálně jeden den dopředu, aby se nestalo, že by všichni koně byli již zamluvení a aby se vám vždy mohl někdo věnovat); za nepříznivého počasí je zde k dispozici jezdecká hala a naprostou samozřejmostí je bezplatné zapůjčení jezdecké helmy. Zásadou předsedkyně sdružení je, že se každému snaží vyjít vstříc, což dokazuje i to, že sem pravidelně dojíždějí spokojení zákazníci z Prahy i z různých odlehlých koutů naší republiky.
Adresa a kontaktní informace:
JÍZDÁRNA LITOBOŘ
LITOBOŘ 6
552 05  HOŘIČKY

telefon:+420 776 172 900

Poznámka:
Adresa tipu na výlet může být pouze orientační.

Adresa na mapě:
GPS: N50°27'1,80"; E16°0'50,40"
Další kategorie, kde se záznam nachází:
Zpráva pro Jízdárna Litoboř
Vaše jméno:

Váš email:

Váš telefon (+420XXXYYYZZZ):

Zpráva:

Obrázek s 4-místným kódem (pokud je kód nečitelný, můžete ho nekonečně měnit)

4-místný kód z obrázku červenou barvou:

A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 2367

Hledej v okolí

přetažením ikony nastavíte vaši pozici na mapě
přetažením ikony nastavíte velikost okruhu vyhledávání
Hledej v okruhu do vzdálenosti km Nastav

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Hronov
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2018 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena